14.5 C
New York
Saturday, September 23, 2023

Buy now

E tmerrshme: 3 vjeçari dyshohet se është rrahur brutalisht nga edukatoret e çerdhes shtetorere në Fushë Kosovë

Një fëmijë i moshës 3 vjeçe është keqtrajtuar nga edukatorja në çerdhen “Gëzimi Ynë” në Fushë Kosovë.

Familjar i fëmiut po pretendon se nipi i tij është rrahur brutalisht nga tre edukatoret e çerdhes shtetërore në Fushë Kosovë.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=914562076697898&id=100044323425223&mibextid=Nif5oz

Ai ka publikuar edhe pamje të shenjave që fëmiu besohet t’i ketë nga dhuna e ushtruar ndaj tij.

Po ashtu ai ka publikuar edhe një video ku shihet se si është tërhequr zvarr fëmiu nëpër koridoret e /çerdhes.

Të nderuar media dhe prindër!Dua të ndaj me ju diçka të tmerrshme që sapo ka ndodhur në Fush Kosovë, në qerdhen shtetërore të fëmijëve "Gezimi yne", është rrahur brutalisht nipi im Lisi, vetëm 3 vjeç. Shikoni kamerat ku shihet qarte qe po rrihet e terhiqet zvarre, me pas e dergojne ne nje dhome pa kamera dhe e rrahin pa meshire te 3 mesuesit e kesaj kurve!🥲Nipi im ka pësuar trauma të rënda psiqike dhe nuk mund të flejë më, nipi po përjeton një ankth të madh. Kërkoj nga organet e drejtësis të bëjnë punën e tyre. IDIOTEVE dhe mostrave të tilla duhet t'i jepet fund një herë e përgjithmonë. Le të jetë rasti i fundit i dhunës ndaj fëmijëve. PROSTITUTATVE te ndyra do ti jepet fund.👎

Posted by Fatos Geci on Monday, September 18, 2023

 

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit