19.5 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

VIDEO/ Dua Lipës i ndodh e papritura gjatë koncertit, rrëzohet në mes të skenës

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa, është rrëzuar në skenë.

Rasti ndodhi në Itali gjatë turit të saj “Future Nostalgia”.

Këngëtarja me origjinë shqiptare mblodhi shumë adhurues në Milano.

Në një moment, duke kënduar këngën “Be the one”, ajo rrëshkiti dhe u rrëzua në skenë. Por rikuperoi shpejt.

Njëri prej balerinëve e ndihmoi, ndërsa ajo vazhdoi performancën si një profesioniste e vërtetë, duke marrë edhe duartrokitjet dhe mbështetjen e publikut.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit