11.3 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Vetitë e një bashkëshorti të mirë

- Advertisement -

Bashkëshortët janë njerëz shumë të mirë, por gratë dëshirojnë çdo herë një të mrekullueshëm dhe që kujdeset për to, pa marr parasysh se sa kohë ka kaluar që kur janë të martuar.

Ato dëshirojnë kujdesin dhe vëmendjen që ai iu ka kushtuar në fillimet e tyre.

Këto janë disa shenja që ai është bashkëshorti ideal:

– Ai nuk ndalet së angazhuari për ta fituar zemrën tuaj

– Ju pyet për ndonjë këshillë

– Ai flet për juve në shoqërinë e tij

– Jua mban shpesh dorën

– Nuk shikon pornografi

– Ju ndihmon në punët e shtëpisë

– Ju pëlqejnë gjërat e njëjta

– Ai ha ushqimet e juaja, bile edhe kur nuk janë të shijshme

– Ju bën të ndjeheni njeri i mirë

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit