4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Vdes zyrtari policor Mentor Bajrami

Zyrtari policor nga Podujeva Mentor Bajrami ka ndërruar jetë.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Podujevës, Shpejtim Bulliqi,

Në vijim gjeni të plotë postimin e Bulliqit:

Me pikëllim pranuam lajmin për vdekjen e zyrtarit policor nga Podujeva, Mentor Bajrami. Mentori ka shërbyer në Policinë e Kosovës që nga themelimi i saj.

Respekt dhe mirënjohje për punën dhe kontributin e tij!

Ju shpreh ngushëllime të sinqerta familjes, miqve, kolegëve dhe gjithë atyre që e njohën të ndjerin!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=872554628208525&id=100063619866890&mibextid=Nif5oz

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit