2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Vazhdon seanca gjyqësore ndaj Januzit, Bahtijarit e Shalës

Në Gjykatë Speciale, vazhdon sot seanca gjyqësore ndaj Sabit Januzit, Ismet Bahtijarit dhe Haxhi Shalës.

Seanca është paralajmëruar të fillojë në ora 10:00.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit