29.8 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Vazhdon gjykimi ndaj ish-krerëve të UÇK-së

- Advertisement -

Në Gjykatën Speciale në Hagë sot do të vazhdojë procesi gjyqësor ndaj ish-krerëve të UÇK-së, Hashim Thaçit, Jakup Krasniqit, Kadri Veselit dhe Rexhep Selimit.

Seanca është paraparë të nis nga ora 09:00.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit