30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Vazhdon edhe sot gjykimi në Hagë

- Advertisement -

Në Dhomat e Specializuara të Hagës do të vazhdojë edhe sot gjykimi ndaj krerëve të UÇK-së.

Dje u mbajt një konferencë për ecurinë e rastit, dhe më pas dëshmoi dëshmitari 67-të.

Sot pritet të dëshmojë dëshmitari 68.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit