11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Unitedi do Viniciusin, i ka gati 130 milionë

Manchester United është i gatshëm t’i japë 130 milionë për Vinicius Junior, sipas raportimeve nga gazeta angleze Metro.

Në anën tjetër, Mbretërit mund të tundohen ta shesin yllin e skuadrës teksa po përgatiten që ta transferojnë Kylian Mbappenë.

Sidoqoftë, Viniciusi shihet si lojtar afatgjatë në “Santiago Bernabeu” dhe gjasat janë më të mëdha që Reali të mos e shesë realizuesin e hat-trickut në El Classicon e Superkupës së Spanjës.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit