-0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

U tha se prishën raportet me njëri-tjetrin ja si qëndron e vërteta mes Dafinës dhe Yllit

Kohët e fundit u komentua shumë raporti mes Dafines dhe Yllit.

U tha se dyshja prishen raportet me njëri-tjetrin.

Por kjo qenka plotesisht e pavërtet.

Ata shihen së bashku, më ta afërt se kurrë me parë, shkruan “Kosovarja”

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit