11.4 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

U raportua se vëllai i saj e rrahu gruan, Lulja e motrave Mustafa e shanë me nënë gazetaren

- Advertisement -

Një shkrim i publikuar në “Indeksonline” rreth një rrahje që ndodhi të martën në Prizren, nuk i pëlqeu këngëtares kosovare, Lule Mustafës.

Vëllai i kësaj të fundit, kishte rrahur bashkëshorten e tij duke i shkaktuar lëndime trupore

Pas publikimit të lajmit, Lule Mustafa ka telefonuar në redaksinë e “Indeksonline” duke përdorur një gjuhë kërcënuese dhe të ulët.

Madje, ajo nuk kurseu as sharjet në drejtim të gazetares.

“Ti nuk ki kurrfarë të drejte. Ti (gazetare v.j.) më presish nesër në zyre dhe unë ju kallxoj juve se çka ju gjan…

“Marre duhet me ju ardhë për klikime me bo këso gjeste, muta, muta. Ta q* bota nanën, ta q*…”, ishte gjuha banale e Lules.

https://fb.watch/amHSa6TdKt/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit