7.7 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

U përfolën për krisje të miqësisë me Arbana Osmanin, reagon Lori Hoxha

Kohës së fundit raporti i Lori Hoxhës dhe Arbana Osmanit është përfolur tejet shumë për një prishje të miqësisë.

Ani pse deri tash nuk reagoi as moderatorja e as trashëgimtarja e Top medias për ketë çështje.

Por mesa duket miqësia e tyre po shkon shumë mirë ani pse e kanë mbajtur larg syrit të publikut.

Lori ka postuar produktet nga restoranti i Arbana Osmanit dhe me ketë veprim ndjekësit kuptuan që është gjithçka në rregull mes tyre.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit