13.3 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

U nda nga Elia Zaharia, Princ Leka i shpreh dashurinë publikisht fotografes

Ata janë përfolur shumë për krisjen në marrëdhënien e tyre, por vetëm së fundmi ata treguan publikisht se kanë nisur procedurat e divorcit.

Por jo vetëm kaq, pasi është përfolur edhe se Princ Leka ka nisur një lidhje dashurie me fotografen e tyre, Blerta Celibashi. Madje ata janë parë së bashku në aeroport.

Mesa duket Princ Leka ka zgjedhur të mos fshihet më dhe të shprehë hapur ndjenjat që ka ndaj saj.

Së fundmi Blerta ka publikuar në video të Reshat Arbanës teksa interpreton poezinë “Në mundsh…”, ku duket si një “përgjigje” ndaj thashethemeve që qarkullojnë rreth saj.

Nuk ka munguar komenti i Princ Lekës, ku i komenton me një emoji me sy me zemra, ndërsa Blerta Celibashi, ia ka pëlqyer këtë koment.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit