22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Tri ndeshje sot në Euro 2024, përballen Serbia dhe Anglia

- Advertisement -

Tri ndeshje tejet interesante do të jenë në program në Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

Loja kryesore e ditës së sotme do të zhvillohet në “Veltins Arena” në Gelsenkirchen.

Përballë njëra-tjetrës do të jenë Serbia dhe Anglia.

Kjo ndeshje nis nga ora 21:00.

Ndeshja e parë e ditës së diele, do të filloj nga ora 15:00 me Poloninë dhe Holandën, të grupit D.

Derisa përballja tjetër e grupit C do të luhet mes Sllovenisë dhe Danimarkës dhe nis nga ora 18:00.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit