25.7 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Tri fustane të cilat çdo femër duhet patjetër t’i ketë: Përherë në trend, për çdo stil dhe çdo rast!

- Advertisement -

Do t’i bartni vite të tëra. Kur flasim për pranverën, fjalën e kemi për fustanet klasike, përkatësisht për rrobat me dezen klasik që madje çdo vit barten

A keni në dollapët tuaj tri fustane me këta dezenë të patejkalueshëm?

Fustani me tufne

Dezen i përhershëm i cili sivjet bartet me fustane, bluza, funde, pantallona… Zgjidhni gjatësinë dhe modelin i cili më së miri i rri konstruktit të trupit tuaj dhe mund ta bartni pothuajse në çdo rast – nga shëtitjet krejtësisht të zakonshme deri te rastet solemne. Ngjyrën gjithashtu zgjidheni sipas shijes dhe stilit tuaj.

https://www.instagram.com/p/Bvhe-0nluot/?utm_source=ig_embed

Fustani me vija

Gjendet në kombinime të shumta ngjyrash dhe trashësie të vijave, dhe në njëfarë mënyre fustani me vija është simbol i stinës me diell të vitit dhe motit të mirë. Mund të gjenden edhe variantet për ditë të ftohta, mirëpo edhe klasiket neutrale për të gjitha stinët e vitit dhe për çdo rast, siç janë kombinimet e përhershme zi/teget dhe bardh, teget dhe bordo, bezhë dhe zi etj.

https://www.instagram.com/p/BmGocqsAvZK/?utm_source=ig_embed

Fustani me luleModel i patejkalueshëm romantik i cili pothuajse “eksplodon” në rrugët e gjithë botës sapo të afrohet vera. Zakonisht bëhen në modele me lara të gjatësive më të ndryshme, prandaj si të tilla janë ideale për të gjitha rastet e mundshme.

https://www.instagram.com/p/Bgytk88g5SY/?utm_source=ig_embed

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit