16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Tragjike: Ky është i riu që i dha fund jetës sot

- Advertisement -

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Çagllavicë, ku një i ri u gjet pa shenja jete dhe dyshohet se bëri vetëvrasje.

Policia tashmë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe në koordinim me Prokurorin e Shtetit po ndërmerren veprimet e nevojshme.

Burimet e Sinjalit brenda Emergjencës kanë bërë me dije se viktima që dyshohet se i dha fund jetës është Bashkim Salihu, rreth 38-vjeçar.

Në bazë të informacioneve të para, viktima është gjetur i varur.

Vdekja e tij është konfirmuar nga ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, teksa tashmë ka intervenuar edhe Policia.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit