14.7 C
New York
Tuesday, September 26, 2023

Buy now

Todibo tregon arsyen pse refuzoi t’i bashkohej Unitedit

Mbrojtësi i Nice, Jean-Clair Todibo, ka treguar se pse refuzoi t’i bashkohej Manchester Unitedit këtë verë.

“Është shumë e qartë që Nice nuk kishte për të më shitur këtë verë”, ka thënë Todiboja për L’Equipe.

“E kam menduar thellë [kalimin te Unitedi] dhe isha i qetë. Nuk doja ta bëja zgjedhjen e gabuar”.

“Pres që të më prezantohet e tërë situata. Çfarë po prisni nga unë?”

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit