9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Todibo drejt largimit nga Nice

- Advertisement -

Jean-Clair Todibo do të vlerësohet nga Nice rreth 40 milionë funte për afatin kalimtar të transferimeve në verë.

Kështu të paktën raporton eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, i cili theksoi se shumë klube të Premier Leagues e duan mbrojtësin francez.

Ai ishte tashmë në listën e transferimeve të Manchester United që nga vera e kaluar.

Reprezentuesi francez dhe zëvendës kapiteni i Nices mund të jetë në lëvizje këtë verë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit