29.8 C
New York
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

Tifozët besnikë të Kosovës vizitojnë veprimtarin e çështjes kombëtare, Besim Mehajn, mikun e Fehmi Lladrovcit dhe Adem Demaçit

- Advertisement -

Ramiz Lladrovci ka postuar një shkrim lidhur me takimin me Besim Mehajn, bashkëveprimtarin e shokun e Fehmi Lladrovcit e Adem Demaçit, të zhvilluar bashkë me ministrin Peci, ish ministrin Mehaj dhe Ambasadoren e Kosovës në Norvegji, Dr. Nita Luci.

Të gjithëve na bashkon kombëtarja dhe vullneti i madh për fitore, ka shkruar ai.

Postimi i plotë i Lladrovcit:

Në vizitë te miku ynë në Oslo, z. Besim Mehaj, bashkëveprimtar i çështjes kombëtare dhe shok i Fehës dhe Adem Demaçit, së bashku me Ambasadoren e Republikës së Kosovës në Norvegji, Shkëlqesinë e Saj, Dr. Nita Luci, me Ministrin Faton Peci dhe ish ministrin, Armend Mehaj.

E kaluara jonë dhe e tashmja, na bën të ndjehemi krenar për përkushtimin e qytetarëve tanë për lirinë e Kosovës dhe fuqizimin e shtetësisë.

Sot e gjithmonë jemi bashkë, për kombëtaren e Kosovës në futboll. Të gjithëve na bashkon kombëtarja dhe vullneti i madh për fitore. Na e dimë kush është Norvegjia, por, futbollistët tanë kanë zemër dhe po bëhen gati për sfida të mëdha dhe sukseset.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0FHcqF9Xgv4c7Pi3x6rVmidYoxvxfMxKN7CW7KebUJqGVNNDZXms7HuwbMdJZ45dvl&id=1653723698&mibextid=WC7FNe

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit