-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

“Thaçi dhe të tjerët”, vazhdon procesi gjyqësor në Hagë

Me fillim nga ora 15:00, Dhomat e Specializuara do të vazhdojnë procesin gjyqësor ndaj ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Ditën e djeshme dëshmitar ishte Shefqet Kabashi, i cili pritet edhe sot të vazhdojë deklaratën e tij.

Po ashtu, në seancën e sotme pritet të dëgjohet edhe dëshmitari Sadik Halitjaha.

Halitjaha filloi dëshminë e tij këtë të hënë,

Seanca pritet të zgjasë katër orë e gjysmë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit