-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë regjistruar këtë të martë në Ungrej të Lezhës. Sipas EMSC, tërmeti kishte magnitudë 3,4 ballë.

Ndërsa, epiqendra ka qenë 7 km larg Lezhës dhe 59 km larg Durrësit.

Të dhënat:

Ndërkohë, raportohet se lëkundjet janë ndjerë në disa qytete të vendit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit