7.7 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

Tensionohet debati, Blero: Kush je ti? Ganiu: O ti djalë

Blero dhe Ganiu kanë pasur një debat të ashpër mes tyre.

Ai i tha Ganiut se në një moment i foli me injorancë, ndërsa Ganiu e mohoi një gjë të tillë duke i thënë se “as nuk jam kanë duke të pa”.

“Gani, cka e merr Blerimin ti vëlla i dashur. Kush je ti me përcaktu yll më së pari, kush je ti”, vazhdoi reagimi i Bleros.

Ndërsa, Ganiu i kërkonte Bleros që të “mos bërtas sepse i ke 45 vjet dhe gëzon respekt”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit