16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Të shtënat me armë dje në Hajvali: Kjo ishte arsyeja banale që u përdoren armët

- Advertisement -

Një mosmarrëveshje në trafik u bë “mollë sherri” që një person të gjuajë me armë në drejtim të një personi tjetër në rrugën “Brigada 153”, në Hajvali të Prishtinës.

Rasti është duke u hetuar nga policia, teksa nuk raportohet për të arrestuar.

“Rr. Brigada 153, Hajvali, Prishtinë. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje në komunikacion, një i dyshuar nga një veturë ka shtënë me armë zjarri në drejtim të tij. Në vendin e ngjarjes njësia e hetimeve dhe krimteknikës kanë sekuestruar një gëzhojë. Rasti duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit