27.1 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Të shtëna armësh afër Graçanicës, dyshohet për të plagosur

- Advertisement -

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur para pak çasteve në rrugën Graçanicë-Llapnasellë.

Dyshohet se nga gjuajtja me armë kanë mbetur persona të plagosur.

Policia ka pranuar informatën dhe ka dalë në vendin e ngjarjes.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit