19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

“Të dua sa jetën”, Adelina Ismaili ja shpreh dashurinë publikisht burrit të saj

- Advertisement -

Këngetarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili është shumë e dashur për publikun shqiptarë.

Për vite të tëra, Adelina ka argëtuar publikun me këngë të cilat çdo herë janë bërë hite.

Kohëve të fundit ajo është kaluar pak nga muzika, duke u marrë me një emision relaksues si dhe duke i kushtuar shumë kohë familjes.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku ka treguar dashurinë e madhe që ka për burrin e saj.

 

 

“Të dua sa jetën”, ka qenë përshkrimi që këngëtarja i ka bërë fotografisë ku shfaqet në krahë të burrit të saj, Vali Krasniqit.

Kujtojmë se çifti kanë disa vite që jetojnë bashkë dhe kanë edhe një djalë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit