24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Taylor Swift i falënderon skocezët për energjinë që i dhanë në koncertet e saja në Edinburg

- Advertisement -

Këngëtarja Taylor Swift  e ka shprehur dashurinë e saj për adhuruesit skocezë.

Të hënën, më 10 qershor, Swift e postoi një shkrim të përzemërt falënderimi për fansat e saj në Edinburg, Skoci në Instagram, pasi i pati atje tre koncerte si pjesë e turneut të saj të vazhdueshëm “Eras Tour” gjatë fundjavës.

“Edinburgu! Me të vërtetë pati shpërthim këtë fundjavë. Faleminderit që u thye rekordi i të gjitha kohërave për një shfaqje në stadiumin e Skocisë për tri herë radhazi dhe për të gjitha mënyrat që na bëtë të ndiheshim si në shtëpinë tonë”, ka thënë Swift, shkruan People.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit