27.6 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Tahiri uron Thaçin për ditëlindje: Urime ditëlindjen miku im i idealeve kombëtare

- Advertisement -

Ish-kryenegociatorja e Kosovës, Edita Tahiri ka uruar ish-presidentin e vendit, Hashim Thaçin për ditëlindjen e tij.

Tahiri me fjalë të mira i’u drejtua ish-presidentit Thaçi.

“Urime ditelindjen miku im i idealeve kombetare! Ti nuk je perkohesisht mes nesh, por veprimtaria yte clirimtare eshte dhe mbetet historike!”.

https://www.facebook.com/share/p/u9jqp95RG51WxWsU/?mibextid=oFDknk

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit