9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Syla: Enver Petrovci njeri i poshtër dhe mashtrues

- Advertisement -

Gazetari Valon Syla ka reaguar pas deklaratave skandaloze të aktorit Enver Petrovci i cili foli me përçmim ndaj ish-liderëve të UÇK-së duke thënë se erdhën në shprehje sepse “i bëri lufta” e duke i quajtur “budigarda”.

Syla ka thënë se Enver Petrovci është njeri i poshtër dhe mashtrues. Sipas Sylës këto deklarata të Petrovcit vijnë, pasi i njejti shpreson të mar ndonjë fond nga siç i quan ai pushteti anti-UÇK.

E plotë:

Mendoj se Enver ‘Peroci’ qe prezentohet te shqipëtaret ndërsa Petrovci te serbet dhe sllavet e jugut… eshte njeri ma i poshtër dhe mas mashtruesi prej aktorëve.

Me deklaratat e fundit për UÇK’në veç e paska hjek maskën dhe e paska shpërfaq këtë poshtërsi… kjo sigurisht me i hi n’thobë, Vjosa Osmanit, dhe pushtetit anti UÇK të Vetëvendosjes, me shpresë me çnuk naj fondacion. E more i mjerë.

Jebi se klošaru.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit