21.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Suhareka sot luan për fitore ndaj Rahovecit

- Advertisement -

FC Suhareka sot (e shtunë) luan kundër Rahovecit në kuadër të Raiffeisen Liga e Parë e Kosovës në futboll.

Edhe në këtë ndeshje, e cila zhvillohet në orën 15:00, FC Suhareka luan për tri pikë, raporton Scanner.

Kujtojmë se FC Suhareka është lidere e Raiffeisen Liga e Parë e Kosovës në futboll dhe është duke luajtur sigurt drejt realizimit të objektivit kryesor: inkuadrimit në Superligë nga sezoni i ardhshëm.

FC Suhareka drejtohet nga biznesmeni i suksesshëm, Rrustem Aliaj, i cili është president i klubit.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit