-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Suhareka mposht Trepçën, vazhdon garën për Kupën e Kosovës

FC Suhareka ka shënuar fitore ndaj KF Trepça në kuadër të Kupës së Kosovës në futboll (2-0).

Me këtë fitore, KF Suhareka do të vazhdojë tutje garën në kuadër të Kupës së Kosovës.

Njoftimi i FC Suhareka:

Përfundon ndeshja në Suharekë arrim fitore ndaj Trepçës dhe kualifikohemi tutje në kuadër të Kupës së Kosovës.

⚫️🟡FC SUHAREKA 2 – 0 KF Trepça🟢⚫️
⚽️Durim Gashi
⚽️Yll Hoxha

𝗣𝗲𝗿 𝘁𝘆 𝗦𝘂𝗵𝗮𝗿𝗲𝗸𝗲 ! 💛🖤

#fcsuhareka
#kftrepça
#bigwin
#next
#letSgo

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit