7.4 C
New York
Wednesday, March 29, 2023

Buy now

Stresi me dyshime për raportin mes Xhulit dhe Atdheut (Video)

Stresi ka biseduar me Mbresën dhe Edonin lidhur me disa dyshime të tij që i ka në raport me raportin Juliana – Atdhe.

“Unë nga fillimi prej kur ka ardhur Atdheu kam thënë se nuk iu besoj këtyre edhe në Prime e pata thënë”, ka thënë Stresi.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit