28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Stili i shtatzënisë së Hailey Bieber

- Advertisement -

Bebi Bieber do të vijë së shpejti në jetë, por deri në atë moment, ne po bekojmë sytë me stilin e mami Hailey-t. Që nga catsuits e deri te crop top-et, Hailey po shkëlqen dhe më poshtë të sjellim disa nga veshjet e saj më të mira:

Fustan i bardhë saten

Fiksimi im më i ri? Stili i shtatzënisë së Hailey Bieber *.*

Fustan i gjatë dhe xhaketë bezhë

Fiksimi im më i ri? Stili i shtatzënisë së Hailey Bieber *.*

Catsuit me dantellë dhe xhaketë e gjatë lëkure

Fiksimi im më i ri? Stili i shtatzënisë së Hailey Bieber *.*

GC IMAGES

Një shall si bluzë

Fiksimi im më i ri? Stili i shtatzënisë së Hailey Bieber *.*

Lëkurë

Fiksimi im më i ri? Stili i shtatzënisë së Hailey Bieber *.*

Crop top me flutur

Fiksimi im më i ri? Stili i shtatzënisë së Hailey Bieber *.*

Një bluzë e verdhë

Fiksimi im më i ri? Stili i shtatzënisë së Hailey Bieber *.*

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit