16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Stesi thumbon ish-konkurrentët e Big Brother VIP Kosova

- Advertisement -

Fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, Stresi ka publikuar një video, ku ka thumbuar tre finalistët që ishin pjesë e këtij edicioni.

Përmes videos të postuar në një storie në Instagramin e tij, reperi ka bërë disa deklarata të bujshme duke përfshirë, Vedatin, Julianën dhe Artanin.

“Pse kush do ta fitonte (Big Brother VIP Kosova)? Vedati, me borxhet e kokainës? Të fitonte lekët e BBVK e të ç’lyente borxhet e kokainës që ka në Prishtinë. Apo Xhuli me një histori të rreme e me forcën e gruas? Apo ai Artani që se njeh njeri?”, ka thënë Stresi pos tjerash në videon e publikuar.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit