9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

“S’të harroj kurrë”, këngëtarja me origjinë shqiptare, e shkatërruar edhe 4 muaj pas aksidentit të “MadClip”

- Advertisement -

Kanë kaluar katër muaj nga nata tragjike ku humbi jetën këngëtari Mad Clip dhe dhimbja e njerëzve të afërt nuk është zhdukur ende.

këngëtari fatkeq humbi jetën në një aksident automobilistik të ndodhur në “Avenue Vouliagmeni” më 2 shtator.

Për të nderuar kujtimin e tij, shoqja e tij e mirë, këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira, ka bërë një postim për të sot.

Konkretisht, këngëtarja ka postuar në llogarinë personale në Instagram duetin me Mad Clip të titulluar “Ndoshta” dhe mbi të ka shkruar: “Nuk do të të harroj kurrë”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit