3.8 C
New York
Monday, March 20, 2023

Buy now

Spalletti rezulton pozitiv me Covid-19

Nuk ka paqe për Napolin dhe në përgjithësi për të gjithë Serinë A.

Pas rastit pozitiv të Malcuit dhe katër anëtarëve të tjerë të grupit , përfshirë Mario Ruin, Azzurri-t kanë komunikuar se edhe trajneri Luciano Spalletti është prekur nga virusi.

Më poshtë deklarata e klubit:

“Në përfundim të përpunimit të të gjitha testeve sot, rezultoi pozitiv edhe Luciano Spallettit ndaj Covid-19. Trajneri është asimptomatik dhe do të respektojë periudhën e izolimit sipas protokollit”.

te ngjashme

105,454FansLike
12,000FollowersFollow
3FollowersFollow
- Advertisement -

te fundit