13.3 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Sofia Richie në pritje të ëmbël

Modelja, 25 vjeçare, Sofia Richie është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin Elliot Grainge, 30 vjeç.

Nqë një intervistë të dhënë së fundmi për “Vogue”, Richie zbuloi se ishte në pritje të një vazje. “Ajo po rritet shumë shpejt, kështu që data e lindjes është është pak në ajër,” tha ajo.

Richie është rreth 6-muajshe shtatzënë dhe prej kohësh njerëzit kanë dyshuar për një shtatzëni, për shkak se ajo vishte pallto oversize

Në një intervistë me Town & Country për numrin e shtatorit të revistës, Richie tha se është e kujdesshme se sa nga jeta e saj dhe martesa e saj përfundon në mediat sociale.

“Ne nuk e jetojmë gjithë jetën tonë në Instagram. Ne e dimë se kur duhet ta fikim”, shpjegoi ajo.

Modelja ka bërë gjithashtu një postim në profilin e saj të Instagramit, duke konfirmuar lajmin e bukur, bashkangjitur të cilit ka shkruar:

“Zemrat tona janë mbushur me shumë dashuri! Shumë falenderuese për të gjithë mbështetjen tuaj! Mezi pres për kapitullin tjetër në jetën time”.

Richie foli më parë për Who What Wear për takimin me Grainge dhe kujtoi se lidhja e tyre filloi në mënyrë platonike në fillim. “Kur filluam të ishim romantikë, ai thjesht më dha një ndjesi tjetër,” tha ajo.

Ishte një ndjenjë sigurie. Ishte ndjenja e të qenit i vlerësuar. E dija që kur filluam të takoheshim se ai ishte burri im. Nuk ishte një “A mendon se një ditë do të propozojë?” Ishte sikur, “Ky është burri im 100%.” Ndjeva këtë dashuri për të që nuk e kam ndjerë kurrë në jetën time.”

Gjatë kohës që pas dasmës, Sofia ka thënë se është ndjerë e relaksuar duke shijuar jetën e saj si e porsamartuar.

“Ndjehem sikur më në fund jam në një vend ku mund të marr frymë dhe thjesht të pushoj me burrin tim. Të jesh i martuar është gjëja më e mirë… Kur jemi bashkë, është thjesht qetësi dhe qetësi. “

Vajza e legjendës së muzikës Lionel Richie dhe motra e personalitetit të televizionit Nicole Richie njoftoi fejesën e saj në Instagram në prill të 2022, duke ndarë dy foto nga momenti romantik.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit