7.7 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

Snoop Dogg njofton me trishtim se po e lë marijuanën: “Ju lutemi respektoni privatësinë time në këtë moment”!

Snoop Dogg njoftoi të enjten në Instagram se me sa duket po e lë marijuanën. Me anë të një fotoje bardhë e zi, ai është shprehur:

“Pas shumë konsideratave dhe bisedave me familjen time, kam vendosur të heq dorë. Ju lutem respektoni privatësinë time në këtë moment”.

Fansat u shprehën se sa të tronditur ishin kur dëgjuan për zbulimin e reperit “Drop It Like It’s Hot” në komentet e tij në Instagram.

“Kurrë nuk e kisha menduar se do ta shihja këtë ditë , -ka shkruar një përdorues.

Unë mendoj se nuk do të shtroj një cigare dhe një gotë qumësht këtë Krishtlindje për xhaxha Snoop,” – shtoi një tjetër.

“Nuk e kisha këtë në kartën time të bingos 2023 …Shpresoj që Snoop të gjejë sukses në rrugën e tij drejt lënies së tymosjes,” – komentoi një person i tretë.

“Më duket sikur kjo është një shaka…”, shkroi një dyshues.

Dashuria e Snoop për barërat e këqija ka qenë e njohur gjatë gjithë karrierës së tij.

Në vitin 2019, Emcee e Bregut Perëndimor, 52 vjeç, u kërkoi ligjvënësve të konsideronin një “klauzolë të pakicës” ndërsa kërkesa për legalizimin e marihuanës në të gjithë vendin u rrit.

Unë mendoj se duhet të ketë një lloj klauzole të pakicës, mënyra se si ata bëjnë në sportet me NBA dhe NFL, ku ata vendosin rregulla të caktuara ku pakica duhet të marrë dibs e para,” tha ai gjatë një paneli të Samitit Revolt në LA në atë kohë.

“Si shembull, duhet të jesh dikush me ngjyrë ose dikush nga ai komunitet që së pari të hysh në veprim dhe më pas të tjerët nga ju, nënat me para, të merrni veprim. Sepse nuk duhet të bazohet në mungesën e parave”.

Snoop gjithashtu është mburrur për pirjen e duhanit në të gjithë botën përfshirë Shtëpinë e Bardhë. Vitin e kaluar, ylli i “Baby Boy” sqaroi se sa barëra pi në të vërtetë, kur u shfaqën thashethemet se ai pinte nga 75 deri në 100 tymuese në ditë.

“ Tha se unë pi duhan… k*rvë, kjo është e gjitha në punë të një dite. Mos gënjeni”, tha ai në Instagram së bashku me një video duke tymosur.

“F–k Unë do të pi gjithë atë bar në një ditë? Çfarë jam unë, një makinë f-kin? Kurvë, këto janë buburrecat. Shihni… buburrecat.”

Ne dëshirojmë t’i dërgojmë ngushëllimet tona Snoop-it, pasi ai po përballet me kohën e tij të vështirë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit