25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Skenari i festës nxit debat mes banorëve, Iliri ofendohet nga batutat e përdorura

- Advertisement -

Iliri është shprehur i ofenduar për skenarin e festës së fundvitit.

Banorët kanë organizuar një spektakël për natën e ndërrimit të viteve por Ilirit nuk i ka pëlqyer skenari i përgatitur.

“Gjeni batuta të tjera, banorët e tjerë i keni prezantuar shumë mirë. S’keni pse tek unë përdornj debate të kaluara. Kjo supozohet të jetë një natë yjesh”,- tha ai.

Sarah dhe Einxhe, si autoret e skenarit, u përpoqën t’i sqaronin Ilirit se e gjitha është në kuadër të shakasë dhe se duhet ta marrë me sportivitet.

Pas një përballje mes tyre, vajzat vendosën që të ndryshonin mënyrën e prezantimit të balerinit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit