13.2 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Siç di vetëm Alby – shfaq asetet në Prishtinë

Alby The Goat bëri befasinë më të madhe kur vendosi që të paraqitet në një reality show të Kosovës – atë të Big Brother VIP Kosova 2.

Guximi i saj bëri që ajo të qëndrojë për disa muaj në këtë shtëpi, derisa ajo theksoi se tashmë nuk ishte më aktoreve e filmave për të rritur.

Madje, për këtë gjë ajo ishte bërë shumë pishman, gjë të cilën ajo e ka kuptuar pasi që është bërë nënë e një vajze.

Ndërkaq, Alby vazhdon të qëndrojë në Prishtinë kurse këto ditë është parë në një sallon ondulimi në Prishtinë ku edhe është rregulluar më shumë stil.

Provokative dhe joshëse ajo nuk ka hezituar që të tregojë asetet e saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit