9.3 C
New York
Tuesday, March 28, 2023

Buy now

Si t’i bëni buzët tuaja të duken më të mëdha dhe më të plota

Buzët e pasura, si Angelina Jolie, janë ëndrra e çdo gruaje. Në internet ka shumë truke bukurie që premtojnë volum buzësh, por jo të gjitha funksionojnë.

Ja 5 shembuj për të arritur buzët që keni ëndërruar gjithmonë!

Errësoni qoshet e buzëve

Aplikoni laps buzësh, buzëkuq dhe shkëlqyes buzësh

 

Aplikoni vaj kokosi

Korrigjoni konturin e buzëve me një laps buzësh

Theksoni trekëndëshin e sipërm

Përdorni një laps të bardhë për volumin

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit