1.8 C
New York
Wednesday, December 6, 2023

Buy now

Si të keni flokë me dredha në vetëm pesë minuta

Është shumë e thjeshtë dhe flokët tuaj do të stilohen sikur të ishit te një floktar profesionist.

Shpeshherë nuk kemi kohë dhe nerva për t’i modeluar flokët, ndaj i lidhim ato në bisht ose bëjmë një topuz klasik, i cili do të na ndihmojë ta kalojmë deri në larjen e radhës.

Edhe pse këto modele flokësh të thjeshta mund të duken bukur, pranoni se jeni të lodhur prej tyre dhe herë pas here dëshironi të provoni diçka të re.

Është koha e duhur për ta shikuar një truk viral në TikTok, sepse një influencere tregoi si në vetëm pesë minuta mund të arrini flokë me dredha që duken gjithmonë efektive, në çdo rast.

Përdoruese të shumta i kanë shkruar se kanë vite që e përdorin këtë truk dhe se janë shumë të kënaqura dhe lajmi i mirë është se rezultatet janë të pranishme pavarësisht nga dendësia e flokëve.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit