9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Si po arrin të jesh kaq e bukur? Aktorja zbulon sekretin

- Advertisement -

Aktorja e re amerikane Sydney Sweeney po mahnitë të gjithë me dukjen e saj.

E pyetur nga mediat për sekretin e bukurisë, Sydney ka dhënë disa detaje.

“Më pëlqen më shumë ta nis ditën me manaferrat. Unë pi vetëm ujë. Nuk e kam shijuar ende kafenë. Nuk përdori asnjëherë pije me sheqer. Bëj ecje të vazhdueshme në natyrë bashkë me qenin tim. E nxjerri dy herë në ditë dhe bëjmë së paku 3 kilometra. Më pëlqen të ha diçka të ëmbël, por do të kujdesem që të jetë në sasi normale” ka thënë aktorja.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit