21.3 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

‘Si nuse fshati’, Melisa i kthehet ashpër ndjekëses

- Advertisement -

Mbrëmë në Për’puthen Prime u rikthyen Andi dhe Melisa.

Ata kanë rrëfyer gjithë rrugëtimin e tyre që nga fillimi i lidhjes e deri më sot.

Madje ata bën edhe vallëzimin e parë të ryre si cift.

Sot Melisa ka postuar foto bashkë me Andin e veshur në të kuqe.

Por vëmendje ka marrur një koment i një ndjekëse të saj e cila ka shkruar: Si nuse fshati, ke qenë e mirë se kuptoj ca t’gjet.

E pas kësaj Melisa nuk ka prituar fare të ia kthej ku ka shkruar: Po cke moj motër me gocat e fshatit, shyqyr je ti nga qyteti të paktën.

Melisa dhe Andi dolën me gjasë beqar nga programi, por ishin të lidhur me njëri tjetrin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit