-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Si ishte takimi i Santianës me të dashurin pas daljes nga Big Brother?

Santiana Maloku u largua të premten nga Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo ka qenë së fundmi e ftuar në një intervistë në Klan Kosova, ku ka folur për lojën brenda, strategjitë si dhe për atë se si u prit jashtë.

Mes tjerash, bukuroshja gjakovare u pyet edhe për takimin me të dashurin e saj, i cili ka qenë shumë i komentuar gjatë kohës sa ishte në këtë reality.

Foto: Screenshot/YouTube

“Shumë mirë. Unë u gëzova shumë kur e pashë. E kam parë edhe më herët normal kur ke në Big Brother. Mirë, shyqyr mirë”, u shpreh ajo.

E njëjta theksoi: “Gjithë kohën jam me të, nuk më ka rënë me dalë. Vetëm kur jam nëpër studio”.

 

Partneri madje e vizitoi edhe sa ishte brenda për shkak të lojës që krijoi me Ylli Dervishin.

Sidoqoftë, Santi e përshkruan si një eksperiencë të bukur që nuk do ta harrojë asnjëherë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit