23.2 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Si duhet të veproni kur keni marramendje?

- Advertisement -

Të gjithëve na ndodh ndonjëherë që të kemi marramendje. Trupi jonë e humbet ndjenjën e ekuilibrit, dhe kemi të vjella, lëvizje anormale të syrit, ose humbje të dëgjimit.

Specialistja Kathy Walsh ka sjellë idenë e saj për të trajtuar marramendjen në shtëpi e cila ka pasur shumë sukses në kanalin e saj në YouTube. Filloni duke qëndruar me kokë poshtë dhe shikoni në tavan.

Ndërkohë që po e mbani këtë pozicion, ktheni fytyrën drejt bërrylit tuaj të majtë.

Kur ke trullosje ngri kokën në nivelin e shpinës ose ndryshoni shpejt pozicionin tuaj dhe uluni. Ky ushtrim ka marrë një numër të lartë klikimesh dhe aplikohet nga shumë persona.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit