25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Si do të dukeshin 11 të famshëm nëse do të vendosnin të shtonin në peshë? (Foto)

- Advertisement -

Bota moderne është fleksibël dhe nuk ka rëndësi se sa peshoni. Gjëja më e rëndësishme është se si ndiheni rreth kësaj.

Nuk është krim të fitoni disa kilogramë shtesë dhe faqe të lezetshme nëse kjo ju sjell lumturi. Gjëja më e rëndësishme është të qëndroni të shëndetshëm dhe në harmoni me veten.

Ne imagjinuam 11 të famshëm sikur të kishin një transformim në peshë dhe rezultatet e eksperimentit tonë duam t’i ndajmë  me ju.

Angelina Jolie

Keanu Reeves

Uma Thurman

Emma Watson

Lady Gaga

Jennifer Aniston

Emilia Clarke

Scarlett Johansson

Ryan Reynolds

Brad Pitt

Tom Cruise

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit