26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Shtyhet finalja e “Big Brother VIP” deri me këtë datë

- Advertisement -

“Vëllai i Madh”, sapo ka njoftuar përmes faqes zyrtare në Instagram.

Shkak i festës së Vitit të Ri, puntata live është shtyrë me datën 1 janar.

Ndërkohë, sonte është njoftuar se çka do të ndodh të shtunën gjatë transmetimit live.

Ndër të tjera, thuhet se spektakli do të shtyhet deri me 18 shkurt por a do e pranojnë banorët këtë, gjithashtu për ta do prezantohen edhe disa befasi madhështore brenda shtëpisë.

Në vazhdimësi, do të shpallet edhe i preferuari  i shtëpisë dhe ai do ketë një fuqi me ndryshe se banorët tjerë.

Ndiq videon e mëposhtme.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit