0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Shtatzënë apo jo?! Halle Bailey vjen me një reagim krejt të papritur: “Më lini të qetë…”

Aktorja e njohur Halle Bailey së fundmi po merr një vëmendje shumë të madhe në lidhje me thashethemet që po qarkullojnë rreth shtatzënisë së saj. Nuk ka ende një konfirmim apo një mohim të këtyre lajmeve nga aktorja apo përfaqësuesit e saj.

Së fudnmi ajo vendosi të postojë një Snapchat Story të shtunën për të sqaruar këdo që e ‘ngacmonte’ në lidhje me hundën e saj dhe që e lidhin edhe me shtatzëninë.

“Nëse shoh një person më shumë të thotë diçka për hundën time edhe një herë, do ta paguaj shtrenjtë. Dhe e dini pse? Sepse jam një njeri me ngjyrë, unë e dua hundën time. Për çfarë po shqetësohesh për hundën time? Më lini të qetë!”.

Është e qartë se këto komente të përsëritura i kanë goditur nervin yllin 23-vjeçar të Sirenës së Vogël. Ajo kurrë nuk e përmendi shtatzëninë për faktin se kjo është ajo për të cilën fansat po spekulojnë, gjë që shumë e morën si një shenjë se ata po shkojnë në diçka.

Ajo u akuzua nga fansat se u përpoq të fshihte barkun e rrubullakosur të saj në MTV Video Music Awards 2023, duke veshur një fustan mjaft komod.  Një person në këtë ngjarje tha gjithashtu ekskluzivisht për Page Six se Bailey dukej se ishte tepër e kujdesshëm për t’u fotografuar dhe se si ndërvepronte me të gjithë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit