-0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Shqipja pyet Bucin: Çfarë bëni poshtë jorganit me Santin?

Dy banorët e BBVK, Santiana Maloku dhe Ylli Dervishi apo i njohur si “Buci”, janë duke u stërfolur për afërsinë e tyre kohëve të fundit.

Mbrëmë derisa ishin në dhomën e grimit, Buci dhe Shqipja kanë debatuar koxha, ku kjo e fundit, mori vëmendje me pyetjen drejtuar Bucit.

Çfarë bëni poshtë jorganit me Santin”, pyeti Shqipja Bucin.

Ndërsa Buci iu përgjigj si me të ashpër, “A dëshiron ta shikosh”.

Tutje Shqipja i tha “Do ta qes Big Brotheri”.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit