29.8 C
New York
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

Shqipëria publikon listën për EURO 2024

- Advertisement -

Selektori i Shqipërisë, Sylvinho ka publikuar listën me 29 lojtarë për Euro-n 2024.

Gjithsej janë 27 lojtarë në grumbullimin fillestar.

Nga Kosova, pjesë e ekipit shqiptar janë: Arlind Ajeti, Mirlind Daku, Arbër Hoxha dhe Ardijan Ismajli.

Lista e plotë:

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit