1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Shpërthen një mjet i dyshuar në Mitrovicë të Veriut

Një mjet i dyshuar ka shpërthyer mbrëmë në Mitrovicë të Veriut me ç’rast janë dëmtuar muret e një objekti dhe dritaret e një banese.

Njësitet relevante janë duke e trajtuar rastin.

“Është raportuar se më 16.11.2023 si pasojë e shpërthimit të një mjeti të dyshuar janë dëmtuar muret e një objekti dhe dritaret e një banese. Lidhur me rastin njësitë relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes për trajtim të mëtejmë të rastit”, thuhet në njoftimin e PK-së.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit